Dołącz do Maloma Club – naszego programu lojalnościowego!

Podziel się!

Jesteś stałą klientką butiku internetowego Maloma? A może dopiero zamierzasz nią zostać? Powinnaś wiedzieć, że przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego – program lojalnościowy! Maloma Club to miejsce dla miłośniczek mody i wygody. Gwarantujemy, że nasza oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Zobacz, dlaczego warto dołączyć do programu lojalnościowego Maloma.

Zalety członkostwa

Zastanawiasz się, z jakimi korzyściami wiąże się członkostwo w Maloma Club? To przede wszystkim punkty, dzięki którym uda Ci się zaoszczędzić na kolejnych zakupach. Jak to właściwie działa? 5% z każdego zamówienia wróci do Ciebie właśnie w postaci punktów – będziesz mogła je wykorzystać, by opłacić część lub całość następnych zakupów. Środki pojawią się na Twoim koncie klienta po 30 dniach od dokonania płatności za zamówienie i nie znikną przez kolejne sześć miesięcy. Warto pamiętać, że niewykorzystane punkty z kolejnych zakupów się sumują.


Dowiedź się więcej: Program lojalnościowy Maloma


Jak dołączyć do Maloma Club?

Stan konta oraz historię zakupów w sklepie internetowym Maloma sprawdzisz po zalogowaniu. Punkty są przyznawane za każdy produkt w cenie regularnej – towary z wyprzedaży czy promocji nie są premiowane punktami w klubie. Aby dołączyć do programu lojalnościowego, należy się zarejestrować – tylko tyle! Nie musisz robić nic więcej. Aktywne konto pozwoli na gromadzenie punktów, a następnie wymienianie je na rabaty. Wykorzystasz je podczas składania kolejnego zamówienia. Nie ma na co czekać.